Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.05.2022

Зеленський – про наступні санкції: Доведеться блокувати всі експортно-імпортні операції з рф

Президент України Володимир Зеленський вважає, що у рамках наступних санкційних кроків доведеться блокувати всі експортно-імпортні операції з росією.

Про це він сказав у відеозверненні, передає Укрінформ.

«Також уже зараз варто готуватись і до наступних санкційних кроків. У будь-якому разі доведеться блокувати всі експортно-імпортні операції з росією. Бо з цього вони у москві заробляють. І навіть не розуміють, що міжнародне право й мир у Європі потрібно поважати», – сказав Зеленський.

За його словами, нині Україна разом з міжнародними партнерами працює над новими санкційними кроками проти росії. Найближчим часом очікується новий пакет від Євросоюзу. У цьому пакеті мають бути чіткі кроки на блокування доходів росії від енергоресурсів.

«Дуже віримо в це. Щоб державі-терористу не передавали мільярд євро щоденно за паливо», – підкреслив Президент.

Зеленський наголосив, що нині весь вільний світ обʼєднався, щоб ніхто не виправдовував нацизм, щоб ніхто не вбивав дітей, щоб ніхто не руйнував мирні міста, як це робить росія.

2 травня Зеленський у Києві зустрівся з міністром закордонних справ Данії. Обговорили увесь комплекс питань двосторонніх відносин, передусім оборонних, фінансову та політичну взаємодію.

«Бачу прогрес у виконанні тих домовленостей, які були досягнуті на переговорах з Премʼєр-міністром Данії. Вдячний. Отримав хороші сигнали. Обговорили й плани щодо відбудови України після війни. І підтримку нашого руху до Євросоюзу. Вдячний за те, що Данія відновлює роботу свого посольства в нашій столиці. Це вже 29-те іноземне представництво, яке повернулося в Україну», – зазначив Глава держави.

 

www.ukrinform.ua