Опубліковано 19.04.2018

Директор ДП «Держзовнішінформ» виступив на Міжнародній конференції з франчайзингу

19 квітня 2018 року в Києві відбулась Міжнародна конференція «Італійський франчайзинг в Україні». Про це повідомляє прес-служба ДП «Держзовнішінформ».

Першу частину заходу було присвячено розвитку італійського франчайзингу на українському ринку, другу – зустрічам B2B між представниками італійських компаній та українськими підприємцями.

На конференції були присутні Мауріціо Карневале, президент Торгово-промислової палати Італії в Україні, Олена Подолєва, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, Володимир Коляденко, віце-президент Київської торгово-промислової палати, Еміліано Калемма, генеральний секретар Торгово-промислової палати Італії в Україні, Богдан Дубас, директор ДП «Держзовнішінформ» та інші.

У ході конференції представники італійських компаній мали можливість краще пізнати Україну й ознайомитися з її можливостями, а також налагодити контакт з українськими підприємствами для подальшої співпраці.

«Сьогоднішній захід – це майданчик для обговорення перспектив розвитку італійської та української зовнішньоекономічної діяльності, майданчик для демонстрації тих можливостей, які пропонує франчайзинговий сектор. Підприємство, яке я представляю, є провідним інформаційно-аналітичним та експертним центром України з досліджень зовнішніх та внутрішніх ринків товарів і послуг. Важливим напрямом роботи ДП «Держзовнішінформ» є сприяння в розвитку об’єктів експортно-імпортних відносин та допомога в налагодженні ділових зв’язків з іноземними компаніями. Для цього ми створили базу імпортерів та експортерів. Це унікальний інформаційний продукт, який представляє Україну та її підприємства за кордоном. Каталог містить найбільш повну інформацію про імпортерів та експортерів України», – наголосив під час виступу Богдан Дубас.

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко зазначив, що Італія входить до десятки найбільших торговельних партнерів України. «Обсяг українського експорту в Італію перевищує сукупний експорт у США, Велику Британію, Францію, Японію, Грецію, ПАР та Канаду», – наголосив Коляденко.

Захід організовано у співпраці з українськими асоціаціями з франчайзингу та за участі підприємницьких асоціацій і місцевих установ.

Еміліано Калемма у рамках конференції представив успішні італійські компанії в секторі франчайзингу, представники яких приїхали в Київ.

У ході заходу також йшлося про основні переваги франчайзингового сектору. Серед них, зокрема, зменшення ризику банкрутства, висококваліфікована підтримка у промоційних заходах, використання ноу-хау, вже проекспериментованого франчайзером, а також постійна допомога в управлінні та оптових закупівлях.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання