Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.06.2024

Результати відвідування конференції «Добрива – нове завтра»

 

Наприкінці травня відбулася агрохімічна конференція «Добрива – нове завтра» у м. Умань, де зібрались понад 60 делегатів із різних регіонів України. Організатор заходу – ТОВ «Інформаційне агентство Інфоіндустрія». На конференції були присутні виробники добрив, провідні експерти ринку, агрохіміки та науковці, а також постачальники імпортних добрив із сусідніх країн.

На форумі обговорювали багато питань щодо стану та розвитку ринку добрив у складних умовах сьогодення, логістичних складнощів, які постають під час імпорту добрив, зокрема вирішення проблем стосовно діючої ситуації із поставкою добрив різними шляхами. Також під час однієї із сесій конференції була розкрита тема щодо агровиробництва в Україні, а саме: підвищення ефективності вирощування ключових культур в умовах дефіциту ресурсів із застосуванням добрив у господарствах.

Загалом кожна дискусійна панель конференції дала можливість учасникам обговорити важливі завдання в агрохімічній сфері та зосередитись на головних завданнях та рішеннях щодо розвитку ринку добрив в Україні.

ТОВ «Інформаційне агентство Інфоіндустрія» мають сталі партнерські відносини з ДП «Держзовнішінформ». Цьогоріч у заході взяла участь головна експертка та заступниця начальниці відділу дослідження ринків АПК, хімічної промисловості та товарів народного споживання ДП «Держзовнішінформ» – Мирослава Шимкова.

Мирослава зазначила, що під час конференції отримала корисну інформацію щодо ситуації на вітчизняному ринку добрив, мала змогу обмінятися думками з іншими учасниками заходу стосовно розвитку агровиробництва та шляхів експорту готової продукції, а також налагодити нові партнерські відносини.

 

Мирослава Шимкова,

заступниця начальниці відділу – головна експертка відділу ринків АПК,
хімічної промисловості та товарів народного споживання ДП «Держзовнішінформ»