Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.08.2020

Різниця між ціною при імпорті та за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі в липні склала близько 36 дол. США/т

За даними Державної митної служби України, у липні 2020 р. середньорозрахункова ціна при імпорті дизельного палива (код УКТЗЕД 27101943) склала 338 дол. США/т. За наявними пропозиціями на постачання дизельного палива в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України, середньорозрахункова ціна за липень за виключенням ПДВ та акцизного збору з врахуванням середнього курсу НБУ у липні складала 408 дол. США/т. Різниця між ціною при імпорті та за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі в липні склала близько 36 дол. США/т.

При аналізі цін на дизельне паливо за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України в розрізі походження пального, найдешевший ресурс, як і при імпорті був з РФ. Середньорозрахункова ціна за виключенням ПДВ та акцизного збору з врахуванням середнього курсу НБУ за липень склала 422 дол. США/т.;

·         білоруське ДП – 425 дол. США/т;

·         турецьке ДП – 429 дол. США/т;

·         литовське ДП – 438 дол. США/т.

Різниця в середньорозрахунковій ціні за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі та при імпорті в Україну на російське ДП склала близько 98 дол. США/т, на білоруське ДП – 78 дол. США/т, литовське – 64 дол. США/т , турецьке ДП – 43 дол. США/т.

Також варто відмітити, що грецьке дизельне паливо, що пропонувалось за наявними пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України – це арктичний дизель. Середньорозрахункова ціна за виключенням ПДВ та акцизного збору з врахуванням середнього курсу НБУ склала 408 дол. США/т., а середня ціна при імпорті – 320 дол. США/т.

Наявні пропозиції на постачання в опті на внутрішньому ринку України туркменського дизельного палива у липні поточного року відсутні, хоча імпорт у липні з здійснювався, з долею в структурі імпорту 1% або близько 4 тис. т.

 Матеріал підготовлено экспертами управління досліджень нафтогазопродуктів ДП “Держзовнішінформ”.

Ознайомтеся з переліком послуг управління досліджень нафтогазопродуктів ДП “Держзовнішінформ” за посиланням http://bit.ly/2pmCa82