Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.11.2021

У листопаді вартість нафти на європейському ринку рухалась різнонаправлено

Протягом листопада ціни на нафту Brent знаходились в діапазоні 80-84 дол. США/бар. за винятком «Чорної п’ятниці» (26.11.2021), коли вартість нафти впала до 73 дол. США/бар. через новини про початок розповсюдження в світі нової мутації covid-19 Omicron.

Підтримку цінам на нафту протягом місяця надавали:

-швидке відновлення світової економіки після корона-кризи;

– узгодження законопроекту про розвиток інфраструктури (транспорт, містобудівництво, житлово-комунальна галузь) вартістю 1 трлн дол. США.

Тиск на нафтові котирування надавали:

– продаж нафти та нафтопродуктів на внутрішній ринок із запасів держрезерву з метою стабілізації цін на внутрішньому ринку на енергоносії Китаєм, та анонс це зробити в США, Японії, Великії Британії, Кореї, Індії.

– збільшення кількості бурових установок у США до 556;

– сезонне зниження попиту на паливо в США;

– зменшення попиту на пальне в деяких провінціях Китаю через сильні снігопади;

– прогноз МЕА щодо збільшення пропозиції нафти у листопаді-грудні поточного року на 1,5 млн бар/добу (в т.ч.  +400 тис. бар в США; +330 тис. бар в Саудівській Аравії та РФ);

26.11.2021 р. ціни на нафту обвалились до 73 дол. США/бар. через новини про початок розповсюдження в світі нової мутації covid-19 Omicron. Голова фармкомпанії Moderna в інтерв’ю виданню Financial Times сказав, що він не певен, що вакцини будуть так само дієво працювати і на цю мутацію вірусу, що в свою чергу миттєво обвалило фінансові та товарні ринки.

29-30 листопада ціни на нафту трохи скорегувались після суттєвого падіння напередодні через заяву ВОЗ, щодо відсутності даних чи є Omicron фактично більш небезпечнішим/заразнішим за Дельту, чи будуть від нього захищати вакцини та як він реагуватиме на наявне лікування. Для того, щоб це з’ясувати  знадобиться мінімум 2-3 тижні.

 

 

Джерело: ДП