Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.09.2021

Вартість нафти зросла на 10%

Протягом вересня на європейському ринку спостерігається висхідний тренд. Нафта сорту Brent додала в ціні 10%, або 7 дол. США/бар. (28.09.2021 р. відносно 01.09.2021 р.).

Підтримку цінам на нафту надали дані щодо суттєвого скорочення комерційних запасів нафти в США в період дії урагану Іда та Ніколас. Станом на 25 вересня, біля чверті обсягів нафти в Мексиканській затоці все ще були не доступні для видобутку.

Крім того, високі ціни на електроенергію та природній газ (через його дефіцит на європейському ринку, викликаний скороченням поставок з РФ та низьким рівнем запасів у підземних сховищах), можуть спровокувати підвищення попиту на нафту, що може призвести до підвищення цін до 90 дол. США/бар. у відповідності до прогнозу банку Goldman Sachs.

Варто відзначити несподівані проблеми у ОПЕК+, не всі країни змогли наростити видобуток нафти. Так,  Ангола та Нігерія мають системні проблеми пов’язані з недостатніми інвестиціями в галузь, а в Казахстані – планові технічні роботи на родовищі Тенгіз з початку серпня до середини вересня.

Отже, у жовтні не варто очікувати зниження цін на нафту та нафтопродукти.