Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.04.2022

Все більше країн відмовляються від російської нафти

У першій половині квітня (01-18.04.2022) на європейському ринку ціни на нафту сорту Brent коливались в діапазоні 98-108 дол. США/бар. Варто відзначити, що дисконт на російську Urals склав вже більше 30 дол. США/бар. і бажаючих її купувати на щастя стає все менше і менше.

Стримуючим фактором зростання цін на нафту стала заява Байдена (31.03.2022) про намір вивільняти по 1 млн бар. нафти на добу зі стратегічних резервів протягом найближчих 6 місяців, отже це буде близько 180 млн бар. нафти.

120 млн бар. нафти узгодили для вивільнення з стратегічних резервів 29 країн, що входять у Міжнародне енергетичне агентство (МЕА), в т.ч. США – 60 млн бар.

Литва відмовилась від російської нафти. З 6 квітня Orlen Lietuva більше не постачає нафту з РФ на Мажекяйський НПЗ, а з 7 травня завод зупиняється на ремонтні роботи що триватимуть 2 місяці.

НПЗ Orlen в Польші знизив частку російської нафти до 30% (50% до війни). Влітку очікується, що частка російської нафти ще скоротиться завдяки підписаному контракту з Saudi Aramco.

4 квітня Данія оголосила про припинення закупівлі російської нафти.

Міністр економіки Фінляндії закликав країни ЄС відмовитись від російських енергоносіїв.

США заборонили імпорт російської нафти. 8 квітня Байден підписав закони про ембарго на російські енергоносії й обмеження торгівлі з РФ і РБ.

Велика Британія до кінця року планує відмовитись від російської нафти та вугілля та в майбутньому перейти на атомну та вітрову енергетику до 2050 р.

19 квітня Макрон заявив що підтримує повне нафтове та газове ембарго в ЄС.

Додатковий тиск на нафтові котирування надав сплеск коронавірусу в Китаї, де фіксують по 20 тис. нових випадків, що для піднебесної-забагато, тож 26 мільйонне місто Шанхай та прилеглі міста відправились в карантин, тож попит на енергоносії у найбільшої країни-імпортера скорочується.

Підтримку цінам на нафту надають дані від ОПЕК, що констатує, що країни-учасниці не зможуть замінити російські щоденні обсяги експорту в 7 млн бар./добу. Крім того видобуток нафти в Лівії скоротився на 0,5 млн бар./добу через протести проти прем’єра країни.

18 квітня був зупинений видобуток на El Feel (65 тис. бар./добу), на Аш-Шарара (300 тис. бар./добу). Очікується, що протестні настрої будуть тільки наростати, – отже видобуток і надалі скорочуватиметься.