Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Аналіз ринку природного газу

від 300 грн
Замовити

Замовити

У зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про публічні закупівлі», звертаємо увагу на можливі виклики, з якими може зіткнутися Ваша компанія:

 • ціна в договорі на закупівлю має змінюватися при зміні ціни на ринку не тільки в сторону збільшення, але і в сторону зменшення (про збільшення ціни повідомить Виконавець, а про зменшення Ви змушені знати самі);
 • вводиться можливість захистити себе від цінового демпінгу (замовник може попросити учасника тендеру обґрунтувати «аномально низьку» ціну).

Ми створили та пропонуємо для Замовників державних закупівель новий недорогий аналітичний продукт, який на регулярній безперервній основі вирішує питання цінової обізнаності. 

Аналіз ринку природного газу дозволяє оперативно орієнтуватися в динаміці цін на природний газ, як на ринку України, при імпорті в Україну, так і на світовому ринку природного газу.

Огляд доступний у 2-ох форматах:

 • подекадна аналітика ринку – графічні матеріали зі стислим текстовим описом щодо динаміки цін в Україні та на ключових світових хабах поденно за кожні 10 днів місяця;

Ознайомитися: PDF

 • щомісячна аналітика ринку – розширений огляд щодо динаміки цін в Україні та на ключових світових хабах, в т.ч. за інформацією НАК «Нафтогаз України»; основних газопостачальних підприємств; Державної митної служби України.

Ознайомитися: PDF

 

Остаточне наповнення оглядів може формуватися індивідуально. 

Умови отримання:

 • 3 рази в місяць (900 грн. за 3 декади);
 • 1 раз за місяць (300 грн. за декаду);
 • 1 раз за місяць (600 грн. за місяць);
 • акційний пакет (2 подекадні та 1 місячний огляд) за 1200 900 грн.