Цінова довідка на товар

Для отримання цінової довідки на товари, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на надання цінової довідки із зазначенням короткої назви товару, інших пояснень та уточнень (часового періоду, умов постачання, оплати тощо),  і зобов’язання оплати наданих послуг;

За можливості, чи Замовник вважає за потрібне надаються разом з Заявкою:

  1. Коду УКТ ЗЕД товару;
  2. Технічні документи, каталоги, опис товарів і т.п.;
  3. Інформаційні матеріали фірм-виробників;
  4. Сертифікат походження, якості та т.п.;
  5. Пояснення із зазначенням подальшого призначення цінової довідки (подання до тендерних комітетів, державних фін.установ або контролюючих органів і т.п.);
  6. Інші матеріали, які замовник вважає необхідними для підготовки цінової довідки.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк підготовки та надання довідки до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення підготовки та надання довідки за подвоєними тарифами за згодою сторін та у випадку, коли у експерта є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua або факсом +38 (044) 528-91-56 з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.

Поставити запитання