Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Цінова довідка на товар

від 4000 грн
Замовити

Цінова довідка на товар містить цінову інформацію на товар.

Ціна договірна та вказана як мінімальна і є орієнтовною за одну позицію/дату на товар, що знаходиться на моніторингу на умовах постачання ДАФ, ФОБ кордон України. Вартість цінової довідки визначається та узгоджується з Замовником після отримання відповідного Запиту.

Цінова довідка отримується для цілей закупівель та тендерних процедур, планово-економічної діяльності, надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках, підготовки та проведення маркетингових досліджень тощо.

При підготовці довідки використовується інформація провідних українських та світових інформаційних агенцій, бірж, власні цінові моніторинги та напрацювання, статистична інформація тощо.

Для отримання цінової довідки на товари, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на надання цінової довідки із зазначенням короткої назви товару, інших пояснень та уточнень (часового періоду, умов постачання, оплати тощо),  і зобов’язання оплати наданих послуг;

За можливості, чи якщо Замовник вважає за потрібне надаються разом з Заявкою:

  1. Коду УКТ ЗЕД товару;
  2. Технічні документи, каталоги, опис товарів і т.п.;
  3. Інформаційні матеріали фірм-виробників;
  4. Сертифікат походження, якості та т.п.;
  5. Пояснення із зазначенням подальшого призначення цінової довідки (подання до тендерних комітетів, державних фін.установ або контролюючих органів і т.п.);
  6. Інші матеріали, які замовник вважає необхідними для підготовки цінової довідки.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк підготовки та надання довідки до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення підготовки та надання довідки за подвоєними тарифами за згодою сторін та у випадку, коли у експерта є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.