Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Висновок щодо вартості товарів за контрактом

від 4000 грн
Замовити

Експертиза цінових умов угоди на постачання товарів або експертиза зовнішньо-економічних контрактів – це експертний висновок щодо відповідності цін контракту кон'юнктурі ринку (ринковим цінам).

Експертиза отримується для цілей митного оформлення, надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках.

При проведенні експертизи використовується інформація провідних українських та світових інформаційних агенцій, бірж, тощо.

Для безкоштовної консультації з експертом телефонуйте: 044-390-50-74 з міських номерів або  0800-30-50-74-безкоштовно з мобільного.

Для проведення експертизи цінових умов угоди на поставку товарів, необхідно подати до ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ» наступні документи:

 

 1. Заявку в оригіналі, яка повинна містити:
  • назву підприємства/установи/організації, код ЄДРПОУ, ІПН, дані про контактну особу із зазначенням посади, прізвища, власного імені та по батькові, номеру телефону, з доданням підтверджуючих документів (для юридичних осіб) або  паспортні данні з доданням копій паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (при наявності), довідки з ЄДР та документів, що підтверджує статус, як платника податку (для фізичних осіб-підприємців). Вказані підтверджуючі документи подаються при першому зверненні або у разі їх зміни.
  • номер досліджуємого контракту, його предмета та вартості;
  • посилання про достовірність вказаних відомостей та долучених документів;
  • згода щодо збирання, подальше оброблення та зберігання інформації, що міститься в наданих документах;
  • зобов’язання про сплату замовлених послуг.
 2. Документи (в оригіналі або копії), які відображують умови та характеристики досліджуємого питання/контракту:
  • договір/контракт з усіма додатками та додатковими угодами до нього, які є предметом звернення, та інші документи, які Замовник вважає потрібними для проведення експертизи;
  • акти приймання-передачі продукції, видаткові накладні про отримання товару;
  • рахунки-фактури/інвойси або інші документи, на підставі яких проводиться оплата по контракту;
  • документи, в яких наведені розрахунок вартості продукції: калькуляції, кошториси та тарифи, якими обґрунтовується вартість товару за контрактом/договором тощо;
  • товарно-транспортні документи, митні декларацій тощо;
  • сертифікатів походження та якості;
  • технічна документація на прилади, машини та обладнання тощо;
  • Інформаційні матеріали фірм-виробників.

Вказаний перелік не є вичерпним та не є обов’язковим, але у разі необхідності, коли надані Замовником матеріали не надають змоги точно визначити цінові умови угоди, Підприємство має право запросити у Замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

Строк проведення експертизи до 7 робочих днів. У випадку, коли у експертів виникають додаткові питання, строк виконання може бути подовжений, про що обов’язково повідомляється Замовнику.

Крім того, за вимогою Замовника (про що обов’язково зазначається у заявці) за результатами узгодження та домовленістю сторін про вартість та кінцевий термін надання послуги, строк проведення експертизи може бути скорочено.

 

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.