Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД, коду послуги згідно з ДКПП

Визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД є ключовим в процесі його митного оформлення. Для цілей митного оформлення будь-якому товару, що переміщується через митний кордон України, присвоюється 10 значний цифровий код згідно класифікатора УКТЗЕД.
Від коду товару залежить ставка мита, а також перелік дозвільних документів, необхідних для його оформлення.

Визначення коду послуги згідно з ДКПП необхідно для цілей закупівель або тендерів, статистичної звітності та ін.

Також коди УКТ ЗЕД та ДКПП знадобляться при заповнені податкової накладної.

Для отримання довідки стосовно визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД/коду послуги згідно з ДКПП, необхідно подати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії наступних документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку щодо визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД/коду послуги згідно з ДКПП із зазначенням назви товарів/послуг, інших пояснень при необхідності та зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Товарно-транспортні документи (містять відомості про найменування товару, його торговельну назву, марку, артикул, розмір, розфасування, вид упаковки, маркування тощо);
  3. Документи що містять інформацію про технічні, фізичні, споживчі характеристики товару, технологію виробництва, хімічний склад, матеріал з якого вироблено товар, його призначення, принцип дії, ступінь обробки, комплектність тощо (нормативна та технічна документація – ГОСТ, ДСТУ, ТУ, технологічний регламент, технічний опис, паспорт, інструкція, результати лабораторних досліджень, специфікації, сертифікати якості та відповідності, паспорт безпеки, каталоги, креслення, фотознімки тощо);
  4. Інші матеріали, які замовник вважає потрібними для визначення коду товарів для однозначної ідентифікації товару.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

Строк визначення коду УКТ ЗЕД/ДКПП (4-ри знаки) до 2 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку строк виконання може бути подовжений.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.