Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.02.2020

Освітній курс для експортерів: “Торгівельний фокус України — 2020 рік”

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Офіс з просування експорту “Торгівельний фокус України — 2020 рік” пропонує експортерам ознайомитись з онлайн-лекціями та інформацією, що розкриває експортні пріоритети України на 2020 рік та окреслює головні засади для досягнення успіху на міжнародних ринках.

Торговий представник України — заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка окреслює основні зміни в Угоді про Зону вільної торгівлі, розвінчує усталені міфи про імпортні квоти ЄС, торкнеться нетарифних обмежень та питань логістики з європейськими партнерами.

Окрема увага приділяється умовам торгівлі з Великою Британією після Brexit, можливостям для українських компаній в рамках Генералізованої системи преференцій США, співпраці з країнами Близького Сходу та Африки — так званому регіону Пан-Євро-Мед, а також перспективам все більшого відкриття китайських ринків, особливо для харчових виробників та аграріїв.

Інформаційна сторінка складається з 11 відео-роликів за участі Тараса Качки. Метою курсу є ознайомлення всіх виробників з дорожньою картою напрямків експорту, роллю Уряду у сприянні розвитку українського експорту та особливостями міжнародної торговельної політики на поточний рік.

Теми спеціального проекту:

Відео 1. Український експортер на мапі світу: чому варто мислити глобально?

Відео 2. Складові успіху для українського експортера

Відео 3. Європейський Союз — головний торговельний партнер України

Відео 4. Розвінчуємо міф про імпортні квоти ЄС: що потрібно знати бізнесу та які плани уряду в переговорах ЄС щодо квот

Відео 5. Нетарифні обмеження та готовність українського бізнесу до вимог на ринку ЄС

Відео 6. Україна-ЄС: Питання логістики

Відео 7: Україна-ЄС: Пріоритети у співпраці щодо вільної торгівлі на 2020.

Відео 8. Умови торгівлі з Великою Британією після Brexit

Відео 9. Можливості для українських компаній в рамках Генералізованої системи преференцій США

Відео 10. Україна — Китай: міжнародна торгівля

Відео 11. Співпраця з країнами Близького Сходу та Африки. Пан-Євро-Мед.

Доступ до матеріалів за посиланням: https://epo.org.ua/trade2020/