ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.04.2014

Виробництво сталевого прокату за перший квартал 2014 зменшилося на 8%

24 квітня в Києві відбулася прес-конференція ДП «Держзовнішінформ» на тему «Металургія України − стан на сьогоднішній день та енергоефективність». Протягом конференції було проаналізовано ситуацію, що склалася на ринку металургії України, представлені підсумкові показники галузі за перший квартал 2014 року, визначені тенденції та перспективи даного напрямку.

Генеральний директор об'єднання «Металургпром» Олександр Зражевський проінформував про підсумки роботи металургійних підприємств за 3 місяці 2014 року. Так, виробництво основних видів металургійної продукції за перший квартал склало: чавуну − 7040 тис. т, що на 3% менше виробництва в 1 кварталі 2013 року, сталі − 7525 тис. т, зниження на 9% порівняно з аналогічним періодом 2013 року, прокату − 6727 тис. т , скоротившись на 8% відносно 1 кварталу 2013 року. Забезпечення метпідприємств залізорудною сировиною за 3 місяці склало: за окатками − 98% від розрахункової потреби , по агломерату − 94% , по аглоруді − 96% , по концентрату − 94%.

На конференції з доповіддю також виступив президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження Олег Козачук, охарактеризувавши поточну ситуацію в сфері енергозбереження як не найбільш оптимістичну. Так, на сьогоднішній день середня енергоємність виробництва сталі в Україні набагато вища, ніж у розвинених країнах світу. «Основними проблемами є недостатнє використання пило-вугільного палива (у середньому в Україні витрати ПВП складають 16,9 кг/т, в ЄС − 104 кг/т, у Китаї − 120 кг/т , в Японії − майже 130 кг/т), а також неефективні технології виробництва сталевого прокату (мартенівські печі − 45%, конвертори − 51%, електросталеплавинні печі − 4%, безперервне лиття заготовок − 33%)», − зазначив Олег Козачук.