Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 25.06.2021

Аеропорт “Бориспіль” вперше потрапив до топ-15 найбільших аеропортів Європи

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” за підсумками січня-квітня посів 14-е місце в рейтингу найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів, випередивши понад 300 найбільших аєропортів Європи.

Як повідомила прес-служба аеропорту, про це повідомив голова наглядової ради «Борисполя» Володимир Жмак, посилаючись на звіт ACI Europe (Міжнародна рада аеропортів Європи).

“Згідно зі звітом АСІ Europe, в який увійшов 341 найбільший аеропорт Європи, ми випередили низку потужних аеропортів. У тому числі й аеропорти Відня, Риму, Лісабона, Афін, Мюнхена, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Цюріха, Мілана і Варшави. У звіті, оприлюдненому в червні, представлені дані по пасажиропотоку”, – цитує прес-служба його слова.

Відзначається, що “Бориспіль” вперше потрапив в топ-15 найбільших аеропортів Європи.

Також Жмак повідомив, що на травень 2021 року аеропорт “Бориспіль” вже відновив 60% рейсів щодо показників 2019 року.

“При цьому станом на травень цього року країни-учасниці Євроконтролю відновилися лише на 39% щодо 2019 року. Тому аеропорт “Бориспіль” відновлюється в півтора рази швидше. Зараз ми очікуємо повноцінного відновлення авіасполучення з країнами ЄС для активного зростання пасажиропотоку”, – сказав він.

 

www.unian.ua