Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.06.2021

Аеропорт “Бориспіль” вперше потрапив до топ-15 найбільших аеропортів Європи

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” за підсумками січня-квітня посів 14-е місце в рейтингу найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів, випередивши понад 300 найбільших аєропортів Європи.

Як повідомила прес-служба аеропорту, про це повідомив голова наглядової ради «Борисполя» Володимир Жмак, посилаючись на звіт ACI Europe (Міжнародна рада аеропортів Європи).

“Згідно зі звітом АСІ Europe, в який увійшов 341 найбільший аеропорт Європи, ми випередили низку потужних аеропортів. У тому числі й аеропорти Відня, Риму, Лісабона, Афін, Мюнхена, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Цюріха, Мілана і Варшави. У звіті, оприлюдненому в червні, представлені дані по пасажиропотоку”, – цитує прес-служба його слова.

Відзначається, що “Бориспіль” вперше потрапив в топ-15 найбільших аеропортів Європи.

Також Жмак повідомив, що на травень 2021 року аеропорт “Бориспіль” вже відновив 60% рейсів щодо показників 2019 року.

“При цьому станом на травень цього року країни-учасниці Євроконтролю відновилися лише на 39% щодо 2019 року. Тому аеропорт “Бориспіль” відновлюється в півтора рази швидше. Зараз ми очікуємо повноцінного відновлення авіасполучення з країнами ЄС для активного зростання пасажиропотоку”, – сказав він.

 

www.unian.ua