Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.01.2022

Аграрії просять Раду ухвалити законопроєкт для введення в обіг нових тракторів

«Український клуб аграрного бізнесу» закликає народних депутатів 26 січня 2022 р. підтримати під час голосування законопроєкт №6070-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу».

Як говориться у повідомлені УКАБ, прийняття документу дозволить врегулювати проблеми, які виникли в сфері оцінки відповідності, і відновити можливість введення в обіг нових моделей тракторів на ринку України.

«Відповідний законопроект №6070-1 вже був розглянутий та рекомендований до прийняття в першому читання Комітетом ВРУ з питань аграрної та земельної політики та визнаний таким, що дозволить швидко та ефективно врегулювати вищезазначену проблему, передавши до Мінагрополітики повноваження про призначення органів з оцінки відповідності і формування технічної політики в АПК», — нагадали експерти.

В асоціації наголосили, що на відповідну проблему вже звернули увагу ряд міжнародних партнерів, організацій та посольств. Зокрема звернення до Голови Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики та Голови ВРУ з проханням якнайшвидше вплинути на ситуацію надходили зі сторони Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Асоціації виробників обладнання (АЕМ), яка об’єднує понад 1000 північноамериканських виробників і постачальників техніки, та Європейської асоціації виробників сільськогосподарської техніки (СЕМА), яка представляє європейську індустрію сільськогосподарського машинобудування.

«На сьогодні прийняття законопроекту №6070-1 та вирішення проблемних питань в сфері оцінки відповідності нових тракторів є доволі важливим. Осінній і зимовий сезон 2021 року вже було втрачено для можливості реалізації та використання нових моделей тракторів, і наразі перший квартал 2022 року теж стоїть під питанням. Варто розуміти, що значна кількість тракторів контрактується і поставляється на ринок в період з листопада по квітень, тому необхідно якнайшвидше вирішити ситуацію з сертифікаційною системою аби повністю налагодити роботу і дати можливість виробникам та постачальникам техніки забезпечувати потреби аграріїв», —зазначив заступник генерального директора УКАБ з адвокації Олег Нестеров.

agroportal.ua