Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2022

Аграрії розглядають можливість використання кукурудзи замість вугілля

Через блокування портів та неможливість аграріям продати зерно кукурудзи, деякі українські підприємства розглядають варіант його спалювання.

Про це повідомляє biz.today.ua.

«Аграрії абсолютно свідомо розглядають такий варіант із зерном кукурудзи. Воно було зібране, висушене та засипане в елеватори ще торік. Цьогоріч за два місяці вже піде новий врожай зернових, а зберігати його ніде, адже майже всі елеватори стоять повні неспроданого зерна», — зазначається у повідомленні.

Зазначається, що такий варіант розглядають у господарстві «Баришівська зернова компанія», де мають проблеми зі збутом до 20 млн т кукурудзи врожаю 2021 року.

За словами комерційного директора Таїра Мусаєва, у фермерів буде два рішення. Перше — лишити кукурудзу в полі до кращих часів, наприклад, до березня-квітня. Але від зимового зберігання на корені змінюється хімічний вміст зерна кукурудзи. В ньому з’являються афлатоксини. Другий спосіб частково може розв’язувати проблеми з енергоносіями.

«Другий варіант — рішення непопулярне, але його можна розглядати. Україна через порти з 2014 р. імпортувала вугілля, а оскільки вони зараз заблоковані, то проблема з’явиться з початком опалювального сезону. Тому одним із рішень може бути заміна вугілля на кукурудзу, звісно, де це можливо зробити», — каже топменеджер.

Додається, що для цього кукурудзу будуть спалювати. І, таким чином, кукурудзяним зерном можна буде замінити нестачу вугілля в Україні внаслідок заблокованих портів.

 

atifundist.com