Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2022

AliExpress відзавтра поновлює доставку через Укрпошту

Китайська компанія AliExpress із 15 червня поновлює доставку в Україну через акціонерне товариство “Укрпошта”.

Як передає Укрінформ, про це голова правління Укрпошти Ігор Смілянський повідомив у Телеграмі.

“Як ви нас просили – з 15 червня AliExpress/Cainiao поновлює доставку через Укрпошту в Україну. Доставка буде здійснюватися через одну з європейських країн і потім доставлятися в Україну Укрпоштою”, – зазначив Смілянський.

За його словами, доставка поки що буде здійснюватись у 15 областей.

“Але, якщо ви мешкаєте в одній із східних областей, яку поки що не відкрив Алі, ви можете замовити посилку на знайомих, а вони вже відправлять вам її в будь-який куточок України, де працює Укрпошта (а ми працюємо по всій країні)”, – наголосив Смілянський.

За його словами, як швидко здійснюватиметься доставка, поки що сказати важко, бо “міжнародна логістика під час війни буває неочікуваною”, але Укрпошта зробить все, щоб повернути довоєнні терміни.

Він побажав усім вдалого шопінгу, в тому числі “на зміцнення оборони України”.

Як повідомляв Укрінформ, у травні компанія AliExpress припинила приймати для оплати замовлень картки російських банків, що потрапили під міжнародні санкції.

 

www.ukrinform.ua