Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.02.2021

Арабська INTELMAX планує відкрити представництво в Україні

Компанія INTELMAX Management Consulting планує відкрити представництво в Україні в рамках співпраці з Мінцифри.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Фейсбуці.

«Зроблено ще один крок для залучення інвестицій в Україну. Компанія INTELMAX Management Consulting планує відкрити представництво в Україні», – наголосив він.

Федоров нагадав, що в ході візиту Президента України Володимира Зеленського в Об’єднані Арабські Емірати було підписано меморандум між Мінцифри та INTELMAX. За його словами, Мінцифри спільно з компанією створять можливості для обміну досвідом у сфері інтелектуальної власності, блокчейну та впровадження національного українського стейблкоїну. Також у пресрелізі компанії INTELMAX зазначається, що в планах – інтеграція блокчейну в різних державних секторах і службах.

INTELMAX Management Consulting – це інноваційна онлайн-платформа для швидкого продажу і покупки активів інтелектуальної власності. Платформа заснована на блокчейні Fantom, який забезпечує підвищену безпеку, ефективність та прозорість.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 14-15 лютого здійснює офіційний візит в Об’єднані Арабські Емірати.