Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.10.2021

«Артемсіль» випустила понад 1,2 млн тонн солі

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за підсумками 9 місяців 2021 року випустило 1,268 млн тонн солі.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

З початку року підприємство продовжує нарощувати обсяги виробництва, які на 63,3% перевищують минулорічні показники та на 10,3% плани. Загалом за 3 квартал рудниками видобуто та перероблено 1,268 млн тонн солі, що на 491,5 тисячі тонн більше ніж за відповідний період 2020 року.

З січня по вересень зросли обсяги виробництва солі, яка відвантажується без пакування (насипом). Цього виду асортименту було випущено 979,6 тисячі тонн, або 77,3% від загального обсягу видобутку. Крім того, у порівнянні з минулим роком збільшився випуск солі, затареної в мішки та МКР. На інші види продукції попит майже не змінився.

Як результат, підприємство  отримало можливість спрямувати кошти на соціальний захист працівників. З 1 вересня цього року тарифні ставки і посадові оклади всіх співробітників були збільшені на 10%.

Покращити виробничі показники підприємству вдалося за рахунок зміцнення позицій на експортних ринках та зростання поставок до європейських країн. Так, закордонним споживачам за вказаний період було відвантажено 525 тис. тонн солі, що на 300 тис. тонн більше, ніж за 9 місяців 2020 року. Постійними споживачами ДП «Артемсіль» залишаються Угорщина, Польща, Словаччина, Румунія та інші країни. Крім того, збільшено обсяги відвантаження і на внутрішній ринок.

 

agrotimes.ua