ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.03.2024

Brent подорожчала до 82,19 дол. США за барель

Ціни на нафту еталонних марок помірно підвищуються вранці у п’ятницю після невеликого зниження напередодні, яке не завадило котируванням завершити у плюсі другий місяць поспіль.

На 7:01 за київським часом травневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на 0,28 дол. США (0,34%), до 82,19 дол. США за барель. У четвер Brent здешевшала на 0,24 дол. США (0,3%), до 81,91 дол. США за барель.

Квітневі ф’ючерси на WTI на цей момент дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на 0,21 дол. США (0,27%), до 78,47 дол. США за барель. За попередню сесію контракт подешевшав на 0,28 дол. США (0,4%) – до 78,26 дол. США за барель.

У лютому ціна на Brent підвищилася на 2,3%, WTI – на 3,2%, незважаючи на “різні сили, що чинили тиск на світовий сировинний ринок”, зазначив аналітик FXTM Лукман Отунуга.

“У будь-якому разі ціни залишаються у досить широкому діапазоні, й для зміщення балансу сил у бік “биків” чи “ведмедів” буде потрібний фундаментальний стимул, – сказав він MarketWatch. – Це може бути розширення скорочень постачань з боку ОПЕК+, посилення геополітичної напруженості чи приємний сюрприз із боку економіки Китаю”.

 

enkorr.ua