Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.05.2020

Денис Шмигаль провів зустріч з представниками німецького бізнесу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з представниками бізнес-кіл Федеративної Республіки Німеччина за участі Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен

У зустрічі також взяли участь: керівник економічної служби Посольства ФРН в Україні Петер Ціглер, Голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, представники компаній з німецькими інвестиціями, що працюють в Україні та інші.

Під час зустрічі Денис Шмигаль подякував всім інвесторам, що представляють німецький бізнес та вкладають гроші в Україну, довіряють нашій країні, платять тут податки. Інвесторам, що привнесли культуру виробництва, продуктивності праці і нові технології. «Ми готові до співпраці, абсолютно відкриті. Ми реформуємо нашу економіку, нашу сферу регулювання бізнесу, сподіваємось що умови з кожним роком будуть ставати все краще і краще і німецький бізнес буде це відчувати», – запевнив Денис Шмигаль.

Під час обговорення Прем’єр-міністр України погодився з пропозицією німецьких бізнес-кіл звернути увагу на такий інструмент захисту інвесторів як Комісія з захисту бізнесу при Уряді. «Якщо ви вважаєте, що потрібно відновити роботу комісії, давайте її відновимо. Але не хочеться вірити, що у нас бізнес треба захищати. Я прибічник того, щоб системно вирішувати проблеми», – наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також розповів інвесторам про Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19 та про інші ключові реформи, що впроваджує Уряд. Так, він зазначив, що на завершальному етапі перебуває реформа децентралізації, яка дасть змогу сформувати спроможні громади. В активній розробці перетворення на митниці. «Ми хочемо зробити нашу митницю найпростішою і найшвидшою серед наших країн сусідів. Важливо зробити спільний контроль та спільні бази даних з країнами ЄС. Сподіваюсь, що результат реформи митниці ви відчуєте вже у цьому році», – зазначив Денис Шмигаль.

Також очільник українського Уряду відповів на запитання німецьких інвесторів та обговорив з ними актуальні питання інвестування в Україні. В підсумку учасники зустрічі погодилися з ініціативою Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадима Пристайка провести в Німеччині «Форум реформ в Україні». Цей захід попередньо заплановано на перший квартал 2021 року.

Джерело: Урядовий портал.