Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.03.2022

Держлісагентство: За перший тиждень лісокультурної компанії висаджено 13,2 млн деревних рослин

В Україні триває весняна висадка дерев у рамках програми Президента «Зелена країна». За перший тиждень лісокультурної компанії підприємства Держлісагентства висадили 13,2 мільйона деревних рослин на площі 2284,6 га, з яких 123,5 га – лісорозведення. Проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки на площі 80,9 га, з яких 12,3 га – лісорозведення, а також сприяння природному поновленню на площі 58,8 га. Лісокультурні роботи проводяться на території, де не ведуться бойові дії.

«Ми живемо в новій реальності. Немає часу для паніки, доводиться адаптуватися до діяльності в умовах воєнного стану. Які перед нами виклики? Докладати максимум зусиль для перемоги, виконувати свою роботу та підтримувати економіку України», – підкреслив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

За час війни обсяг реалізованої продукції в діючих оптових цінах (без ПДВ), склав 880 млн грн. За цей період заготовлено деревини 391 тис. куб. м, з яких 278 тис. куб. м – ділова деревина.

Зараз близько 4 тисяч лісівників у складі ЗСУ та інших воєнізованих підрозділах захищають Україну від окупантів. Для потреб армії передано 25 об’єктів нерухомого майна та 439 одиниць автотранспорту. Військовим надаються паливно-мастильні матеріали, автозапчастини, лісоматеріали тощо.

Бойові дії ведуться на території 2907 тис. га лісових земель. На лінії фронту знаходяться: 10 обласних управлінь, 45 лісгоспів, 386 лісництв, 603 об’єкти нерухомого майна, 3236 об’єктів рухомого майна.

Тимчасово окуповано 38 державних лісогосподарських підприємств та 289 лісництв. Площа окупованих лісових земель – 1478 тис. га. Тобто сьогодні на 20% площі вести лісогосподарську діяльність практично неможливо.

Інфраструктура держпідприємств лісової галузі стала тимчасовим прихистком для 2 тисяч переселенців із зони бойових дій. Налагоджена логістика для перевезення людей і гуманітарної допомоги.

 

www.kmu.gov.ua