Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.03.2022

Держлісагентство: За перший тиждень лісокультурної компанії висаджено 13,2 млн деревних рослин

В Україні триває весняна висадка дерев у рамках програми Президента «Зелена країна». За перший тиждень лісокультурної компанії підприємства Держлісагентства висадили 13,2 мільйона деревних рослин на площі 2284,6 га, з яких 123,5 га – лісорозведення. Проведено доповнення лісових культур, створених у попередні роки на площі 80,9 га, з яких 12,3 га – лісорозведення, а також сприяння природному поновленню на площі 58,8 га. Лісокультурні роботи проводяться на території, де не ведуться бойові дії.

«Ми живемо в новій реальності. Немає часу для паніки, доводиться адаптуватися до діяльності в умовах воєнного стану. Які перед нами виклики? Докладати максимум зусиль для перемоги, виконувати свою роботу та підтримувати економіку України», – підкреслив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

За час війни обсяг реалізованої продукції в діючих оптових цінах (без ПДВ), склав 880 млн грн. За цей період заготовлено деревини 391 тис. куб. м, з яких 278 тис. куб. м – ділова деревина.

Зараз близько 4 тисяч лісівників у складі ЗСУ та інших воєнізованих підрозділах захищають Україну від окупантів. Для потреб армії передано 25 об’єктів нерухомого майна та 439 одиниць автотранспорту. Військовим надаються паливно-мастильні матеріали, автозапчастини, лісоматеріали тощо.

Бойові дії ведуться на території 2907 тис. га лісових земель. На лінії фронту знаходяться: 10 обласних управлінь, 45 лісгоспів, 386 лісництв, 603 об’єкти нерухомого майна, 3236 об’єктів рухомого майна.

Тимчасово окуповано 38 державних лісогосподарських підприємств та 289 лісництв. Площа окупованих лісових земель – 1478 тис. га. Тобто сьогодні на 20% площі вести лісогосподарську діяльність практично неможливо.

Інфраструктура держпідприємств лісової галузі стала тимчасовим прихистком для 2 тисяч переселенців із зони бойових дій. Налагоджена логістика для перевезення людей і гуманітарної допомоги.

 

www.kmu.gov.ua