Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 11.09.2015

ДП «Держзовнішінформ» планує здійснювати інформаційно-аналітичне забезпечення для Укрексімбанку

ДП «Держзовнішінформ» диверсифікує пакет надання послуг і сервісів для комерційних організацій, сформувавши напрямок інформаційно-аналітичного забезпечення для системи ризик-менеджменту банківської сфери.

У ході зустрічі в.о. директора ДП «Держзовнішінформ» Юрія Лазоренко з головним радником голови правління Державного експортно-імпортного банку (Укрексімбанк) Борисом Соболєвим було розглянуто питання співпраці у сфері аналізу динаміки цін і кон'юнктури аграрного ринку.

Фахівці підприємства нададуть інформаційно-аналітичне забезпечення з цінових питань з метою прийняття рішень щодо видачі кредитів для підприємств і організацій, які звертаються в Укрексімбанк.

 «Держзовнішінформ володіє унікальним кадровим потенціалом. Це експерти по всіх ключових ринків національної економіки. Фахівці ДЗІ готові надавати Укрексімбанку цінову інформацію в галузі агропромислового сектору», – прокоментував в.о. директора ДП «Держзовнішінформ» Юрій Лазоренко.