Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 27.08.2015

ДП «Держзовнішінформ» стало членом EBA

25 серпня 2015 на зустрічі правління Європейської бізнес Асоціації (European Business Association) було прийнято рішення про прийняття до складу своєї організації в якості повноправного члена ДП «Держзовнішінформ».

Членство в EBA відкриває додаткові перспективи у побудові ефективних взаємовідносин з українськими експортерами та великим бізнесом, а також участь у процесі прийняття рішень на рівні Європейського Союзу через тісні робочі стосунки з Європейською Комісією та посольствами країн Європейського Союзу в Києві. Регулярні тренінги для персоналу, консультації для менеджменту, відкриті інтерактивні лекції на тему останніх трендів і успішних бізнес-кейсів посилять кадровий потенціал ДП «Держзовнішінформ».

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією. Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.

ДП «Держзовнішінформ» – провідний інформаційно-аналітичний та експертний центр, що знаходиться у сфері управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (заснований в 1996 р.). Компанія надає повний спектр інформаційних, аналітичних, дослідницьких та експертних послуг: експертизу зовнішньоекономічних контрактів, дослідження ринків, випуск інформаційно-аналітичних продуктів.