Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.05.2021

Експерти очікують відновлення ринку M&A в Україні у другій половині року

Відповідно до нового звіту Aequo та Mergermarket, активність ринку злиттів і поглинань (M&A) в Україні зросте у другій половині 2021 року.

Про це йдеться у пресрелізі юридичної фірми Aequo, що є в розпорядженні Укрінформу.

Звіт «Catching the rebound: M&A in Ukraine» висвітлює ключові тенденції M&A в Україні в умовах CОVID-19, а також перспективи розвитку українського ринку злиттів і поглинань у 2021 році та пізніше.

Зазначається, що загальна вартість публічних M&A угод в Україні знизилася до 171 млн євро у 2020 році, що є найнижчим річним показником із 2015 року.

“Тим часом з точки зору кількості угод ринок продемонстрував більшу стійкість, оскільки інвестори продовжували фінансувати менші за вартістю угоди. В 2020 році в Україні було укладено 54 угоди, що перевищило річні показники, зафіксовані в період з 2014 по 2017 роки, хоча й менше, ніж 87 угод, укладених у 2019 році”, – йдеться у пресрелізі.

“M&A активність в Україні відповідає світовим трендам та йде по кривій пандемії, як і в інших країнах. Під час локдауну на початку весни ми спостерігали, як клієнти ставали надзвичайно обережними. Однак, починаючи з червня (2020 року – ред.), активність почала відновлюватися”, – зазначає Анна Бабич, партнерка та керівниця практики M&A в Aequo.

У компанії зазначили, що у зменшенні угод в Україні важливу роль відіграло скорочення іноземних інвестицій. Якщо у 2019 році майже дев’ять з кожних десяти M&A доларів, інвестованих в Україні, надходили від іноземних компаній, то в 2020 році інвестиції від них становили лише 52% розкритої вартості угод.

У більшості угод українські компанії торік були активнішими, стверджує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

Найбільшою українською угодою у 2020 році, вартість якої була публічно оголошена, стало придбання готелю «Дніпро» компанією Smartland у держави за 36 млн євро.

“Цей продаж свідчив про значну тенденцію, яка зараз спостерігається в Україні: запланована приватизація великої кількості державних активів”, – прокоментували в Aequo.

Торік, за даними звіту, було здійснено лише шість угод за участю фондів прямих інвестицій, що є на чотири менше, ніж у 2019 році. Однак, загальна вартість угод становить 13 млн євро, що демонструє річне зростання на 22%.

На українському ринку M&A в 2019-2020 роках домінував сектор ТМТ(телекомунікації, медіа і технології) – на нього припадало 21% кількості та 58% вартості угод. На думку експертів, цей тренд, імовірно, продовжиться, “оскільки пандемія посилила значення технологічної галузі для розвитку світової економіки”.

Як повідомляв Укрінформ, за 2019 рік в Україні було задекларовано 80 угод у сфері злиттів та поглинань на 1,19 млрд євро, що є найвищим річним показником із 2013 року.

www.ukrinform.ua