Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.08.2021

Експерти прогнозують рекордно високий експорт зерна з України у новому сезоні

Урожай зерна в 2021/2022 однозначно поб’є рекорд 2019/2020 МР, а з урахуванням проблем з урожаєм у основних експортерів, можна також очікувати рекордно високого експорту зерна з України. Про це повідомляють аналітики ukragroconsult.com.

Зазначається, що 17 серпня, Держкомстат опублікував свої дані про хід збиральних робіт в Україні за станом на 1 серпня, які значно відрізняються від оперативних даних, які надаються Мінекономіки на щотижневій основі.

«Першою помітною відмінністю варто виділити темпи збирання пшениці — обидва джерела сходяться в тому, що прибирання дійсно почалася пізніше, проте дані Держкомстату на 1 серпня вже показують, що прибирання перевищує середній 5-річний показник, в той час як, згідно Мінекономіки, відставання було подолано тільки минулого тижня», —  зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.

Експерти додають, що якщо порівнювати показники середньої врожайності по Україні, то різниця не настільки значна — 4,4 т / га Держкомстату проти 4,45 т / га Мінекономіки.

Таким чином, якщо допустити, що поточна оперативна врожайність збережеться, то урожай пшениці в Україні може досягти оптимістичних оцінок», — зазначили фахівці.

 

agropolit.com