Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.01.2020

Енергомашспецсталь поставлятиме продукцію в Канаду

ПАТ «Енергомашспецсталь» розширює межі міжнародного співробітництва. В кінці минулого року завод «Енергомашспецсталь» уклав контракт з новим партнером – компанією ArcelorMittal Dofasco. Це дочірня металургійна компанія ArcelorMittal, розташована в штаті Гамільтон (Канада).

Повідопляється на сайті підприємства.

Згідно з договірними зобов’язаннями, ЕМСС виконає для свого нового партнера кваліфікаційне замовлення – чотири опорних валка для станів гарячої і холодної прокатки. Загальна вага поставки – 150 тонн. Валки будуть поставлені замовнику в IV кварталі 2020 року.

«Для нашого підприємства Канада – це новий ринок збуту. Ми розраховуємо на успішне продовження співпраці з даною компанією», – зазначив провідний спеціаліст відділу продажів продукції для металургії ПАТ« ЕМСС »Юрій Бурлачка.

Компанія ArcelorMittal Dofasco, заснована в 1912 році, є провідним виробником сталі в Канаді, яка щорічно відвантажує 4,5 млн. тонн чистої високоякісної сталі.