Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.03.2022

Ф’ючерси на пшеницю зросли вище $12 за бушель — трейдери

Глобальні ціни на сировину досягли найбільшого тижневого ралі за понад 50 років. Ціни на природний газ в Європі побили новий рекорд, оскільки війна в Україні спричинила «виключні зміни» на ціни від нафти до пшениці. Повідомляє Financial Times.

Згідно з даними Refinitiv, індекс S&P GSCI, який є широким барометром цін на світову сировину, підскочив на 16% цього тижня. Зараз це найвищий рівень з 2008 року. Відтак ф’ючерси на пшеницю в Чикаго піднялися вище $12/бушель.

«Події в Росії та Україні викликають виняткові зміни цін на сировину, які можуть мати структурні наслідки для довгострокової пропозиції. Ми також віримо, що існують вірогідні загрози знищення попиту, оскільки ціни на сировину тануть», — наголосив  аналітик JPMorgan Домінік О’Кейн.

У результаті самосанкцій трейдери поспішають шукати інші джерела постачання на ринках, які вже є обмеженими через зростання попиту, оскільки економіка активізувалася після послаблення обмежень щодо карантину через коронавірус. Це скасовує давно налагоджені торгові потоки та ще більше посилює інфляційний тиск.

 

kurkul.com/