Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.01.2020

Facebook впроваджує нові інструменти для захисту особистих даних користувачів

Facebook вирішила надати користувачам більше інструментів для контролю за особистими даними. В своєму блозі в День конфіденційності даних (Data Privacy Day)гендиректор компанії Марк Цукерберг повідомив, що соціальна мережа вводить інструмент для користувачів, який дозволить відв’язати особисті дані від профілю.

Про це пише Mind.ua.

Це дасть змогу приховувати дані від третіх сервісів та сайтів, в яких соціальна мережа використовується для авторизації.

Цукерберг також розповів про впровадження інструменту «Ваші дії поза Facebook»  (Off-Facebook Activity), який нарешті буде запущений в усьому світі. Очільник Facebook обіцяв впровадження цієї функції з травня. Він пояснив у блозі, що затримка відбулась через те, що «нам довелось перебудувати деякі наші системи».

«Інші компанії надсилають нам інформацію про вашу діяльність на їхніх сайтах, і ми використовуємо цю інформацію, щоб показувати вам релевантні оголошення, – розповів Цукерберг. – Тепер ви матиме змогу переглянути цю інформацію і видалити її із свого облікового запису, якщо захочете».

Джерело