Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 27.08.2020

«Галичина» запустила виробництво безлактозних йогуртів і молока

Молочна компанія «Галичина» розширила асортимент ТМ «Галичина» безлактозною лінійкою.

Про це пише Agravery з посиланням на пресслужбу компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії. Зокрема, вперше на українському ринку з’явилося безлактозне пастеризоване молоко (2,5% жиру).

«До цього часу на ринку було представлене лише ультрапастеризоване молоко, – зазначила директорка з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків. – Безлактозну продукцію виготовлятимуть із молока найвищої якості, яке ми отримуємо з фермерських господарств». Також до безлактозної лінійки входять питний (2,2% жиру) і густий (3%) йогурти без цукру.

Склад безлактозної молочної продукції має лише одну відмінність від звичайної – до нього додається фермент лактаза. За допомогою цього компоненту люди з лактозною непереносимістю можуть без дискомфорту споживати молочні продукти. Зважаючи на те, що непереносимість лактози — це відсутність або нестача лактази, цей фермент просто додають до продукції. Тож у цьому продукті вже розщеплений молочний цукор. Вміст лактози після цього методу у продуктах ТМ «Галичина» не більше 0,01%. Нагадаємо, за прогнозами в Україні через аномальну спеку триватиме скорочення поголів’я корів.