Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.01.2022

Гарантований покупець почав продавати «зелену» електроенергію для кінцевих споживачів

ДП “Гарантований покупець” переорієнтовується на продаж електроенергії з відновлюваних джерел для кінцевих споживачів, у тому числі й побутових.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє держпідприємство.

“Перший аукціон нового формату провели 26 січня 2022 року. Відредагувавши на запит ринку та орієнтуючись на потреби потенційних покупців, фахівці Гарантованого покупця розробили та виставили на продаж унікальний продукт. Його мета – донести «зелену» електроенергію до кінцевих, у тому числі й побутових, споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Так, Гарантований покупець на аукціоні 26 січня запропонував декілька інновацій – подекадне постачання електроенергії, двогодинні блоки та різний обсяг електроенергії у кожному блоці – отримавши перехідний продукт між традиційними довгостроковими двосторонніми договорами і спотовим погодинним ринком.

“Як свідчать результати аукціону, Гарантованому покупцю вдалося досягти бажаного результату. Так, серед переможців аукціону – ТОВ «Хмельницькенергозбут», який постачає електричну енергію домогосподарствам на Хмельниччині”, – зауважили на держпідприємстві.

Враховуючи новизну продукту, а також загальні обсяги електроенергії на березень, які вже законтрактовані за двосторонніми договорами, Гарантований покупць вважає тестовий аукціон успішним. Підприємство планує продовжувати практику виставлення на торги подібних клієнтоорієнтованих продуктів, а також розраховує як на активність учасників ринку, так і нових учасників процесу – з метою доставки у майбутньому вуглецево-нейтральної електроенергії у кожну українську домівку.

Як повідомлялося, ДП “Гарантований покупець” повністю розрахувалося з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) за енергію, вироблену в 2020 році.

ДП “Гарантований покупець” у 2021 році виплатило 70 млрд гривень виробникам електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел. Держпідприємство є посередником між виробниками електроенергії з відновлюваних джерел та покупцями такої електроенергії.

 

www.ukrinform.ua