Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.12.2019

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш окреслив завдання з порятунку планети

На Конференції ООН з клімату в Мадриді Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш окреслив завдання з порятунку планети.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

За словами Гутерріша, до 2030 року потрібно скоротити викиди парникових газів на 45%. До 2050 року необхідно досягти вуглецевого нейтралітету. А до 2100 року – обмежити зростання глобальної температури до 1,5 градуса за Цельсієм.

Щоб уникнути катастрофи, затверджує генсек ООН, потрібно позбутися залежності від вугілля, інакше стримати зміну клімату невдасться.

Варто відзначити, що за даними Програми ООН з навколишнього середовища, країни мають намір продовжувати виробництво викопного палива, при чому в масштабах, в двічі перевищуючих рівень, при якому еще можливо стримувати потепління в рамках 1,5°С.

Генсек ООН визнав, що багато країн, компанії, фінансові інститути роблять обнадійливі кроки. Але зміни відбуваються надто повільно і потрібна кардинальна перебудова.

В першу чергу повинні перебудуватися країни “великої двадцятки”, на які припадає три чверті викидів парникових газів в глобальному масштабі.

Крім добувної промисловості свій на зміну клімату впливають сільське господарство, транспорт, неефективне міське планування, будівництво, виробництво цементу і сталі, так само як і багато інших галузей промисловості.