ДП «Держзовнішінформ»
Опубліковано 12.10.2017

ДП «Держзовнішінформ» та Асоціація митних брокерів України підписали меморандум про співробітництво

Директор ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та Голова Правління Асоціації митних брокерів України Володимир Ліннік підписали меморандум про співробітництво та взаємодію.

«ДП «Держзовнішінформ» має 20-річний досвід у сфері зовнішньоекономічної діяльності  та торгівлі. Наші експерти готові надавати швидку та надійну інформацію для здійснення митно-брокерської діяльності. Меморандум допоможе членам Асоціації у вирішенні  низки питань. А саме: забезпечить якісними дослідженнями внутрішніх і зовнішніх ринків товарів та послуг, ціновими експертизами контрактів, надійними і оперативними висновками щодо контрактних цін для цілей визначення митної вартості. Упевнений, що умови нашої співпраці будуть максимально вигідними для всіх членів Асоціації», – заявив Богдан Дубас.

Під час підписання меморандуму, Володимир Ліннік розповів про співпрацю членів Правління та членів Асоціації з Комітетом з питань митної справи Громадської ради при Державній фіскальній службі України, щодо змін та доповнень до Митного кодексу України, інших нормативно-правових документів з питань митної справи та зовнішньоекономічної діяльності. «Завдяки великому досвіду спілкування з колегами, митними асоціаціями Європейського союзу, ми можемо сприяти реформуванню та покращенню митно-брокерської діяльності в Україні. А підписання меморандуму буде сприяти роботі  членів Асоціації, допоможе оперативно отримувати необхідну інформацію і таким чином пришвидшувати процес переміщення товарів через митний кордон України», – зауважив Володимир Ліннік.

Асоціації митних брокерів України створена у 1995 році. Метою Асоціації є координація господарської діяльності, пов’язаної з митною справою, а також провадження культурної, освітньої та наукової діяльності.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання