Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.05.2021

Ігор Петрашко обговорив із Торговим представником США розвиток двосторонніх відносин

11 травня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко провів розмову з Торговим представником США Кетрін Тай у форматі відео-конференції.

“Стратегічне партнерство зі США має надважливе значення для  України. В торговельно-економічних відносинах ми маємо чіткі пріоритети і прозорий план дій. Це, зокрема, усунення перешкод у торгівлі металевими виробами, а також активізація співпраці через укладання двосторонньої преференційної торгової угоди.  Для США та України угода стала б ефективним інструментом геоекономіки, забезпечуючи посилення глобальної конкуренції у торгівлі”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Також під час діалогу сторони обговорили такі важливі питання, як: захист прав інтелектуальної власності, розвиток законодавства про державні закупівлі, кліматичну трансформацію в торгівлі.

Окремою темою розмови став ТОП-пріоритет для всього світу – це очікування рішення про відкриття публічного доступу до формули вакцини від COVID-19.

“Ми готові вести активний діалог і  домовлятись про стратегічне партнерство з американськими виробниками вакцин. Разом з тим, ми маємо забезпечити відповідні потужності для виробництва цих вакцин у нас в країні”, – наголосив Міністр.

На завершення, Кетрін Тай подякувала Міністру за плідну розмову та запевнила у її конструктивному продовженні.

www.me.gov.ua