ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.04.2023

Імпортери вже укладають форварди на український ріпак

Український ріпак майбутнього врожаю 2023 року має попит в імпортерів, які вже укладають форварди. Дещо стримують активність ринку політичні ризики. Ріпак старого врожаю 2022 року майже повністю реалізовано.

Про це повідомили аналітики кооперативу «ПУСК», створеного у рамках ВАР.

Станом на 1 квітня орієнтовні запаси ріпаку врожаю 2022 року становили близько 100 тис. тонн, які знаходяться у різних регіонах України. Торгівлі ріпаком старого врожаю майже не відбувається: хоча окремі переробники заявляють ціни на рівні 18 500 грн/т, пропозиції з боку фермерів немає.

«Активізується рух на ринку щодо нового врожаю ріпака, укладаються форварди. Є попит з боку Німеччини на рівні 485 євро за тонну, з боку Польщі — у ціновому діапазоні $470-490/т. Але є певні нюанси: польськіболгарські та румунські фермери вже розпочали протести проти поставок української агропродукції. З огляду на політичні ризики, деякі імпортери з обережністю ставляться до укладання форвардів, оскільки не впевнені, що в липні-серпні зможуть отримати український ріпак», — розповіли в аналітичному департаменті ПУСК.

За словами аналітиків, в цілому глобальний ринок ріпака зростає, тож є всі передумови для подальшого зростання цін на українську олійну.

 

kurkul.com