Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.05.2020

Intel має намір купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд

Американська корпорація Intel веде переговори щодо придбання ізраїльської компанії Moovit – розробника програми для користувачів громадського транспорту.

Як повідомляє TechCrunch, угода оцінюється в $1 млрд та буде укладена в найближчі дні, пише mind.

Moovit використовує штучний інтелект та аналітику великих даних для відслідковування трафіку та надання рекомендацій по навігації громадського транспорту, включно з автобусами, трамваями, потягами, метро та тролейбусами. Платформою користується близько 800 користувачів в 100 країнах світу.

Джерела видання повідомили, що Intel  і раніше підтримував стартап у вигляді стратегічних інвестицій. Коли угоду буде укладено, Moovit стане частиною автомобільного хабу Intel ,заснованого на компанії Mobileye, яку американський гігант придбав в 2017 році за $15,2 млрд.

Поки точно не відомо, що робитиме Moovit  в цьому хабі, але, як правило, прийом та використання надійних даних в реальному часі та інтелектуальна маршрутизація – суть того, чим займається ізраїльський стартап – є одними із найскладніших аспектів отримання автономного транспортного засобу.