Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.05.2020

Intel має намір купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд

Американська корпорація Intel веде переговори щодо придбання ізраїльської компанії Moovit – розробника програми для користувачів громадського транспорту.

Як повідомляє TechCrunch, угода оцінюється в $1 млрд та буде укладена в найближчі дні, пише mind.

Moovit використовує штучний інтелект та аналітику великих даних для відслідковування трафіку та надання рекомендацій по навігації громадського транспорту, включно з автобусами, трамваями, потягами, метро та тролейбусами. Платформою користується близько 800 користувачів в 100 країнах світу.

Джерела видання повідомили, що Intel  і раніше підтримував стартап у вигляді стратегічних інвестицій. Коли угоду буде укладено, Moovit стане частиною автомобільного хабу Intel ,заснованого на компанії Mobileye, яку американський гігант придбав в 2017 році за $15,2 млрд.

Поки точно не відомо, що робитиме Moovit  в цьому хабі, але, як правило, прийом та використання надійних даних в реальному часі та інтелектуальна маршрутизація – суть того, чим займається ізраїльський стартап – є одними із найскладніших аспектів отримання автономного транспортного засобу.