Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.10.2020

Іран планує імпортувати з України м’ясо, яйця та збіжжя

Іран заявив про наміри купувати в України соєву макуху, кукурудзу та ячмінь, проінформцвало Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у листі до Асоціації тваринників України. ПРо це повідомляє пресслужба Асоціації, пише agronews.ua.

“Іранська сторона висловила зацікавленість у збільшенні поставок з України соєвої макухи, кукурудзи та ячменю, – повідомляється в листі. – При цьому, компанія «State Livestock Affairs Logistics» готова не лише виступити замовником української агро продукції, але й представити приватних імпортерів Ірану”.

Також було порушено питання надання іранською стороною дозволу для поставок з України червоного м’яса, м’яса птиці, курячих яєць. Для цього, на думку Міністерства сільськогосподарського джихаду, необхідно активізувати взаємодію по лінії держветфітослужб України та Ірану.

Іранською стороною висловлено пропозицію щодо постачання в Україну карбаміду та сільськогосподарських добрив як за бартерною схемою, так і за окремими контрактами”.

Таким чином, усім виробникам, хто хоче поставляти до Ірану соєву макуху, кукурудзу, ячмінь, а також червоне м’ясо, м’ясо птиці, курячі яйця – необхідно звертатися з відповідним запитом до Посольства Ірану в Україні.

Посольство України в Ісламській Республіці Іран:

Web-site: iran.mfa.gov.ua

e-mail: emb_ir@mfa.gov.ua

tel: (+9821) 22722658

fax: (+9821) 22397292

Державна компанія «State Livestock Affairs Logistics» (www.iranslal.com) входить до структури Міністерства сільськогосподарського джихаду ІРІ, вважається однією з основних державних компаній Ірану, задіяних в урядових закупівлях сільськогосподарських товарів, має 40-річний досвід роботи.