Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.06.2019

Кабінет Міністрів виділить цьогоріч майже 6 мільярдів на програми розвитку АПК

Уряд виділить 5,9 млрд грн на програми розвитку агропромислового комплексу у 2019 році, повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у соціальній мережі.

“У 2019 році уряд виділяє 5,9 млрд грн на програми розвитку АПК. Ми частково компенсуємо вартість української сільгосптехніки, саджанців для садів, будівництва ферм”, – зазначив Гройсман.

Він поінформував, що за 4 місяці цього року український аграрний експорт зріс на 18,6% (порівняно з аналогічним періодом 2018 року).

“Україна торгує з усіма континентами. На першу сходинку виходить ринок Азії. ЄС тримає тверду другу позицію. Причому Україна експортує не тільки сировину, а й продукти переробки”, – додав Гройсман.

Він зазначив, що міжнародна виставка “Агро-2019” – найбільша агровиставка України та Східної Європи. Прем’єр-міністр розглядає її як можливість для десятків тисяч аграріїв продемонструвати свої досягнення та поділитися досвідом.

Джерело: Укрінформ