Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 03.06.2021

Кабмін зареєстрував у Раді “ресурсний” законопроект

Кабінет Міністрів зареєстрував у парламенті законопроект із поправками до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, так званий ресурсний законопроект (№5600).

Згідно з текстом документа на сайті Верховної Ради, законопроект пропонує проіндексувати ставки акцизного податку на алкоголь, екологічного податку та орендної плати за користування радіочастотним ресурсом з урахуванням інфляції в 2020 році та збільшити на 5%, а також на 14,5% підвищити ставку ренти за користування надрами.

Крім цього, уряд пропонує надати право податковим органам стягнути податковий борг без звернення до суду, забезпечити податковою заставою донарахованих за результатами перевірок сум на час адміністративного або судового оскарження. Також законопроект містить пропозицію обмежити в праві виїзду керівника компанії за кордон до повного погашення податкового боргу, а також уповноважити Держмитну службу отримувати запит на інформацію від платника податків не тільки за фактом правопорушення, а й з інших питань, пов’язаних з оподаткуванням та можливими порушеннями.

Законопроект також передбачає обкладання податком на доходи фізосіб (18%) доходів, одержаних від продажу протягом року третього і наступних об’єктів нерухомості.

 

ua.interfax.com.ua