Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.05.2022

Канада скасувала антидемпінгові мита на українську металургійну продукцію

Канада припинила дію наказу про запровадження антидемпінгових мит у розмірі 77% на металургійну продукцію з України.

Про це повідомила посол України в Канаді Юлія Ковалів у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«З серпня 2001 року на плоский гарячекатаний вуглецевий прокат походженням з України в Канаді діяло мито в розмірі 77%, що фактично позбавляло наших виробників економічного стимулу експортувати свою продукцію в Канаду. Через 20 років нарешті українську сталеву продукцію знову можна буде експортувати до Канади», — йдеться в дописі.

Посол привітала рішення Канадського міжнародного торгового трибуналу, яке, за її словами, допоможе українським металургійним заводам після відбудови опановувати нові ринки.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо 9 травня після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським оголосив про скасування на рік усіх торгових мит на товари українських виробників.

Міністерство економіки України продовжує роботу з Міністерством міжнародної торгівлі, просування експорту, малого бізнесу та економічного розвитку Канади над комплексом заходів економічної співпраці, зокрема, над Угодою про вільну торгівлю.

 

www.ukrinform.ua