Опубліковано 17.06.2013

Кокс металургійний

У першій половині червня 2013 р. ми спостерігали чергове зниження котирувань на металургійний кокс на внутрішньому ринку Китаю, яке за останні два тижні у середньому склало 1-4%.

Враховуючи несприятливу кон'юнктуру на ринках готової продукції металургійного комплексу, місцеві виробники сталі відкладають нові закупівлі металургійного коксу, очікуючи більш низьких та вигідних цінових пропозицій. І коксові заводи у підсумку були змушені піти на це, аби не накопичувати й без того великі складські запаси сировини, – до того ж на світовому ринку коксівного вугілля у травні 2013 р. йшло стабільне зниження котирувань. Виходячи з цього, найближчим часом ми очікуємо подальше зниження спотових цін на китайському внутрішньому ринку коксу.

Діапазон цін на кокс другого сорту на внутрішньому ринку Китаю станом на середину червня 2013 р. становить 194-218 дол. США/т у порівнянні з 196-228 дол. США/т у кінці травня поточного року.

Тенденція зниження цінових показників на китайський металургійний кокс спостерігалася і на зовнішньому напрямку. Поточні ціни пропозицій китайського металургійного коксу з вмістом золи 12,5% на експортному ринку становлять 260-265 дол. США/т, FOB Пекін, що на 10 дол. США/т нижче рівня двотижневої давнини.

Поставити запитання