Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 14.06.2022

Компанія «Старпласт» повністю запустила виробництво в Харкові

Підприємство забезпечене фахівцями, сировиною та стартовим пакетом замовлень

Компанія «Старпласт» повністю запустила виробництво у довоєнному режимі в Харкові. Про це заявив Ігор Хорошилов, провідний інженер-конструктор компанії, на своїй сторінці у Facebook.

«Протягом місяця працівники нашої компанії виходили на робочі місця лише за необхідності. Відсьогодні підприємство розпочинає роботу в звичайному режимі», – зазначив Ігор Хорошилов.

Зазначається, що всі ділянки виробництва укомплектовані достатньою кількістю спеціалістів. Підприємство забезпечене сировиною та стартовим пакетом замовлень.

«Старпласт» виготовляє сталеві профілі будь-якої складності, зокрема:

  • профілі армуючі для вікон та дверей ПВХ;
  • профілі будівельні ЛСТК;
  • профілі для сонячної енергетики;
  • монтажні профілі для інженерних систем;
  • профілі для виготовлення сталевих дверей;
  • спеціальні профілі за наданими кресленнями.

Нагадаємо, раніше роботу своїх металобаз у Києві та Київській області відновила металотрейдингова компанія Vartis. Зокрема, запустилися 4 металобази у Києві та 10 – в області.

Нагадаємо, після початку війни львівський склад металотрейдингової компанії «Метінвест-СМЦ» опинився у епіцентрі продажів. У зв’язку з цим з оновленого на початку року автопарку компанії до металоцентру було передано додаткові автомобілі для доставки.

У Львові значно збільшилося відвантаження металу як місцевим клієнтам, так і споживачам з інших регіонів. Серед покупців збільшився попит на листовий і фасонний прокат. Також склад регулярно поповнюється продукцією, виробленою на діючих підприємствах групи «Метінвест» – щодня надходить понад 450 тонн прокату.

 

gmk.center