Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.01.2022

Китай може стрімко зменшити імпорт сої та кукурудзи

Китай може зменшити імпорт кукурудзи та сої, через збільшення використання ГМ-насіння, що підвищить середню врожайність культур на 50%. Повідомляє Phys.org.

Як повідомляється, Китай може стрімко зменшити імпорт сої та кукурудзи для кормів тварин, як тільки там затвердять нові правила, які дозволять висаджувати генетично модифіковане (ГМ) насіння, що сприятиме внутрішньому виробництву цих культур.

«Будь-яке скорочення імпорту Китаєм означає, що ще мільйони тонн зерна будуть доступні для інших країн-імпортерів. Це може мати каскадний вплив на ціни на зерно», — зауважили експерти.

З іншого боку, така ситуація може спонукати фермерів у країнах-експортерах скорочувати виробництво, щоб уникнути значного падіння цін.

 

kurkul.com