Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.12.2019

Латвійське Агентство інвестицій та розвитку відновлює роботу офісу в Україні

Латвійське Агентство інвестицій та розвитку вирішило в 2020 році відновити роботу свого офісу в Україні після трирічної перерви, заявив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба після зустрічі з міністром економіки Латвії Ралфсом Немиро. Про це пише Інтерфакс-Україна

«Офіс латвійського Агентства інвестицій та розвитку в Києві сприятиме щоденному діалогу між українським і литовським бізнесом і дасть потужний імпульс розвитку двостороннього інвестиційного співробітництва. Відновлення роботи офісу після трьох років перерви — це чіткий сигнал, що іноземні інвестори бачать позитивні зміни в Україні. Буде більше інвестицій і більше торгівлі з нашим другом і країною ЄС Латвією», — заявив Кулеба.

Немиро повідомив, що офіс відновить свою роботу вже у наступному році, після завершення технічних процедур.

Також Кулеба і Немиро домовилися реформувати роботу міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового, наукового та технічного співробітництва, співголовами якої вони є.

Сторони запланували, що наступне засідання комісії відбудеться у травні 2020 року в Києві. Пріоритетними темами засідання попередньо визначені діджиталізація, сільське господарство, фармацевтика і логістика.

Віце-прем’єр-міністр запропонував провести на полях комісії спеціальний бізнес-форум, який сприятиме налагодженню контактів між українськими і латвійськими підприємцями.