Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.06.2020

Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні має бути максимальною

Співпраця з національними виробниками, зокрема, локалізація виробництва сучасних електровозів для Укрзалізниці, має бути максимальною. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час робочої поїздки у Запорізьку область, 5 червня.

“Парк локомотивів Укрзалізниці наразі дуже застарілий, як морально, так і фізично. Знос електровозів становить 94,4%, тепловозів – 98,3%. Ми повинні максимально залучати до роботи національних виробників, особливо зараз, в умовах коронакризи. Локалізація виробництва дозволить зберегти існуючі та створити нові робочі місця для людей, що сприятиме подальшому економічному розвитку”, – зазначив очільник Міністерства.

Разом з членом правління Укрзалізниці Франтішеком Бурешом та в.о. голови правління ПАТ “Запорізький електровозоремонтний завод” Олегом Головащенком, Владислав Криклій оглянув робочі потужності підприємства, зокрема, складальний, електромашинний та апаратний цехи.

Нагадаємо, що раніше “Укрзалізниця” оголосила про початок процесу відбору виробника електровозів для поновлення свого парку. У процесі реалізації проекту очікується досягнути рівня локалізації виробництва до 50%. В цілому Укрзалізницею заплановано придбати 205 нових магістральних електровозів, у тому числі, 135 локомотивів змінного струму, 50 локомотивів постійного струму і 20 двосистемних локомотивів змінного/постійного струму (25 кВ/3 кВ).

Джерело: Урядовий портал.