Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.07.2020

Локалізація є дуже важливою для українського сектору машинобудування

Підтримка локалізації є абсолютно вірною стратегією, під яку було напрацьовано постанову Мінекономіки. Документ не суперечить Закону про держзакупівлі і не передбачає ніяких складнощів у відношенні з міжнародними партнерами. Про це повідомив у інтерв’ю для РБК-Україна Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

«Те, що ми пропонуємо, це критично важливо для українського сектору машинобудування. Ми не зможемо збудувати економіку України, якщо у нас не буде машинобудування. Весь сектор виграє», – підкреслює Міністр.

За його словами, критерій локалізації, так званий неціновий критерій, передбачений в законі по ProZorro.

«Неціновий критерій не зруйнує, абсолютно. Це, навпаки, буде сприяти нашій співпраці з Євросоюзом і США, тому що є багато європейських компаній, які тут вже працюють», – зазначив очільник Міністерства.

Міністр запевнив, що ідея з локалізацією потрібна Україні, адже тоді і товар кращий буде, і розуміння потреб споживача, і посилена кооперація з міжнародними партнерами.

«Я впевнений, що від впровадження локалізації усі виробники будуть задоволені – і українські, і європейські. Вважаю, що десь через 2-3 роки ми будемо включені в логістичні ланцюжки європейських країн, Німеччини, в першу чергу. Такі процеси є для нас дуже важливими і необхідними», – додав Ігор Петрашко.

Джерело: Урядовий портал.