Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 29.11.2019

Литовська енергетична компанія відкрила сонячну електростанцію на Івано-Франківщині

Енергетична компанія Green Genius, яка входить в міжнародний холдинг Modus Group, відкрила сонячну електростанцію в Івано-Франківській області потужністю 13,5 МВт.

Це перший проект групи в галузі альтернативної енергетики в Україні. Інвестиції перевищують 11 мільйонів євро.

Руслан Склепович, член правління Modus Group, що відповідає за проекти у сфері відновлюваної енергії, підкреслив, що Україна географічно дуже приваблива і перспективна для розвитку проектів сонячної енергетики, а ефективність виробництва електроенергії тут аналогічна ефективності в Польщі.

Проект в Івано-Франківській області реалізовано протягом шести місяців. За оцінками компанії, сонячні електростанції, встановлені в Україні, будуть щорічно виробляти понад 14 тис. МВт/год «зеленої» енергії.

Green Genius будує також сонячний парк потужністю 33,4 МВт в північній частині України. Обсяг інвестицій перевищує 30 мільйонів євро. Очікується, що робота буде завершена до кінця 2019 року. У результаті сумарний портфель сонячних парків під керівництвом Green Genius в Україні складе близько 47 МВт.