Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.11.2021

Мексика запровадить тимчасові мита на імпорт сталі із середини 2022 року

Мексика з середини 2022 року запровадить тимчасові мита на імпорт деяких видів стали в розмірі 15%. Про це повідомив Reuters з посиланням на указ мексиканського уряду.

Мита наберуть чинності з червня 2022 року і діятимуть до кінця 2024 року. Захисні заходи будуть поширювати на 100 видів металопродукції.

Мексиканський уряд має намір за допомогою заходів стимулювати відновлення сталеливарної промисловості після спаду, зумовленого пандемією коронавірусу.

Згідно з урядовим указом, сталеливарній промисловості «потрібен період коригувань, який дасть їй можливість вдатися до необхідних правових інструментів проти недобросовісної торгової практики».

Асоціація сталеливарної промисловості Мексики CANACERO заявила, що заходи допоможуть обмежити недобросовісний імпорт і будуть застосовуватися тільки до країн, які не уклали торговельну угоду з Мексикою.

Для України вже діють компенсаційні мита на експорт гарячекатаного прокату в країну. Навесні Мексика заявила про продовження діючих захисних заходів на 5 років. Примітно, що Мексика скорочує відставання від України в глобальному рейтингу 64 країн – виробників сталі.

Нагадаємо, що Мексика запроваджувала мита на імпорт сталі у 2018 році, коли колишній президент США Дональд Трамп запровадив 25%-ве мито на імпорт сталі відповідно до розділу 232.

 

gmk.center