Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.06.2021

Металургійна компанія СЕНТРАВІС першою залучила до стратегічного планування валютні форварди від Укрексімбанку

Укрексімбанк продовжує впроваджувати актуальні фінансові продукти у відповідь на запит своїх клієнтів. Так, металургійна компанія СЕНТРАВІС (м. Нікополь) розпочала використовувати систематичну стратегію хеджування валютного ризику за допомогою форвардних операцій від Укрексімбанку.

«Як провідний глобальний постачальник високоякісних рішень у сегменті безшовних нержавіючих труб – 4-е місце в Європі та 9-е у світі – СЕНТРАВІС активно проводить зовнішньоекономічні операції, тому конвертація валюти є невід’ємною складовою її господарської діяльності. Форвардні операції, впроваджені Банком, допоможуть компанії здійснювати планування грошових потоків з визначеними курсовими орієнтирами, а також оптимізувати свій фінансовий календар відповідно до строків надходжень валютної виручки, закупівлі матеріалів для виробництва та здійснення інших поточних операційних витрат», – повідомив директор Департаменту корпоративного бізнесу приватного сектору Укрексімбанку Олександр Існюк.

«В основі форвардних операцій лежить фіксація курсу продажу або купівлі валюти на визначений клієнтами строк, що дозволяє експортерам та імпортерам мінімізувати валютні ризики та покращити фінансове планування на майбутні періоди», – зазначив директор Департаменту казначейсько-інвестиційних послуг Укрексімбанку Антон Болдирєв.

«Варіації на ринку Форекс є основним ризиком для великого експортера, такого як Centravis, і впровадження систематичного хеджування наших продажів в євро з використанням форварду є обов’язковим для будь-якого українського експортера в 2021 році. Ми раді, що Укрексімбанк може запропонувати нам цей продукт з мінімальним грошовим депозитом і великою гнучкістю. Ми будемо поступово рухатися вперед для хеджування до 70% нашого доходу, щоб забезпечити грошовий потік та прибутковість від зміни курсу валют», – додав Александре ЖОЗЕФ, директор фінансовий Centravis.

Нагадаємо, що у березні ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» відкрило в Укрексімбанку довгостроковий кредитний ліміт у розмірі 35 мільйонів євро для повномасштабного виконання інвестиційної програми з випуску нових видів безшовних труб, запровадження екологічних та енергозберігаючих технологій і подальшої модернізації виробництва.

 

www.eximb.com