Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.03.2020

Мінекоенерго оголосило про старт програми “Теплі кредити” у 2020 році

Мінекоенерго затвердило паспорт бюджетної програми “Теплі кредити”, а Держенергоефективності розпочало укладання договорів з державними банками для старту кредитування за програмою.

Про це заявив заступник міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин на своїй сторінці у мережі Facebook. У прес-центрі Держенергоефективності інформацію підтверджують, пише “Економічна правда”.

Про початок кредитування за програмою “Теплі кредити” буде оголошено окремо.

У Держенергоефективності наголошують, що в рамках програми українські родини зможуть отримати від держави фінансову допомогу у вигляді відшкодування:

  • 20% суми кредиту — на встановлення твердопаливних котлів (35% – для субсидіантів);
  • 35% — на енергоефективні заходи у приватних будинках;
  • від 40% до 70% — для ОСББ.

Зазначається, що учасники програми зможуть отримати додаткову компенсацію не лише з державного, але й з місцевих бюджетів:

“Для цього спільно із Агентством розроблено та вже працюють 128 місцевих програм здешевлення “теплих кредитів”. Загальна сума їхнього фінансування у 2020 році складає майже 150 млн гривень”.

Після впровадження енергоефективних заходів, передбачених програмою, родини зможуть заощаджувати в середньому від 30% до 50% на комунальних послугах, наголошують у Держенергоефективності.